Volejte Po - Pá od 8:00 do 15:00 

O mně

Jsem advokátem s dlouholetými zkušenostmi v oboru, v advokacii se pohybuji již od roku 2011 a od roku 2016 působím jako samostatný advokát, který poskytuje komplexní právní služby pro klienty v Mostě a širším okolí.

Prioritou pro mě je, abyste se cítili bezpečně a s jistotou, že vaše záležitosti jsou v kompetentních rukou. Rozumím tomu, že právní záležitosti mohou být stresující a komplikované, a proto se snažím vytvořit prostředí, kde se můžete cítit pohodlně a bez obav se mi můžete svěřit s vašimi potřebami.

Každý klient je pro mě jedinečný s unikátními potřebami, a proto se věnuji každému z vás s maximální pozorností a zájmem, abych poskytl řešení přesně šité na míru. Ochrana vašeho soukromí je pro mě důležitá, a proto kladu důraz na diskrétnost.

Svou praxi na severu Čech jsem si zamiloval a jsem hrdý, že mohu pomáhat právě místní komunitě z řad široké veřejnosti i podnikatelů. Pokud hledáte advokáta, který spojuje profesionální dovednosti s osobním přístupem, neváhejte mě kontaktovat. Rád vám pomohu vyřešit vaše právní záležitosti.

Doufám, že moje webové stránky vám poskytnou užitečné informace a základní povědomí o mé práci. Pokud máte další dotazy nebo potřebujete konzultaci, neváhejte se mnou spojit. Jsem zde pro vás.